KONST / Litografier / Färglitografi 7908148
nr 790 8148
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi , 2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerad: -71, motivets mått: 13x40
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:22:14
400 kr
150 kr
250 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén